0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
EURO Qualification Women
Iceland (W)
۳
۰
Germany (W)
Finished
۱۹:۴۵
England (W)
۱
۰
Ireland (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Faroe Islands (W)
۲
۱
Montenegro (W)
Finished
۱۹:۱۵
Netherlands (W)
۰
۰
Italy (W)
inprogress
۲۲:۱۵
France (W)
۰
۰
Sweden (W)
inprogress
۲۲:۴۰
Belgium (W)
۰
۲
Denmark (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Finland (W)
۱
۱
Norway (W)
Finished
۱۹:۳۰
Kosovo (W)
۰
۴
Ukraine (W)
Finished
۱۹:۳۰
Georgia (W)
۰
۲
Belarus (W)
Finished
۱۹:۳۰
Turkey (W)
۰
۲
Switzerland (W)
Finished
۲۱:۰۰
Azerbaijan (W)
۰
۵
Hungary (W)
Finished
۱۹:۳۰
Serbia (W)
۱
۰
Israel (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Croatia (W)
۰
۱
Wales (W)
inprogress
۲۱:۴۵
North Macedonia (W)
۱
۲
Latvia (W)
Finished
۲۰:۳۰
Luxembourg (W)
۱
۱
Estonia (W)
Finished
۲۱:۰۰
Austria (W)
۳
۱
Poland (W)
Finished
۱۹:۳۰
Cyprus (W)
۱
۲
Lithuania (W)
Finished
۲۰:۳۰
Malta (W)
۰
۲
Northern Ireland (W)
Finished
۲۱:۰۰
Slovakia (W)
۰
۲
Scotland (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Moldova (W)
۰
۵
Slovenia (W)
Finished
۲۰:۳۰
Greece (W)
۶
۰
Andorra (W)
Finished
۲۰:۳۰
Kazakhstan (W)
۰
۳
Romania (W)
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic (W)
۲
۱
Spain (W)
Finished
۱۹:۳۰
Bosnia and Herzegovina (W)
۰
۰
Portugal (W)
Finished
۲۰:۳۰
Armenia (W)
۱
۳
Bulgaria (W)
Finished
۱۹:۱۵
Brazil
Serie A
Palmeiras
۳
۱
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۲:۰۰
Vitoria BA
۰
۱
Botafogo RJ
Finished
۰۴:۰۰
Criciuma EC
۱
۱
Fluminense RJ
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Mineiro
۲
۱
Sao Paulo FC
Finished
۰۴:۰۰
Flamengo RJ
۱
۲
Fortaleza CE
Finished
۰۲:۳۰
Egypt
Premier League
Al Ahly Cairo
۲
۲
Pyramids FC
inprogress
۲۱:۳۰
Colombia
U19 Championship
Leones U19
۰
۱
Tiendas Margos U19
Finished
۱۸:۳۰
Independiente Medellin U19
۳
۲
Total Soccer U19
Finished
۱۹:۳۰
Envigado U19
۲
۱
CD Ciclos U19
Finished
۲۰:۳۰
Fortaleza CEIF U19
۰
۰
Tigres U19
Interrupted
۲۲:۳۰
Alberto Zamora U19
۰
۰
Independiente Santa Fe U19
Finished
۱۹:۳۰
China
Super League
Shanghai Port FC
۵
۱
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۵
Cangzhou Mighty Lions FC
۱
۱
Wuhan Three Towns
Finished
۱۵:۰۵
Qingdao West Coast FC
-
-
Zhejiang Professional FC
Cancelled
۱۴:۳۰
Chengdu Rongcheng FC
۲
۱
Tianjin Jinmen Tigers
Finished
۱۵:۳۰
Singapore
Premier League
Tanjong Pagar United FC
۲
۱
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۵:۱۵
Mozambique
Mocambola
Black Bulls Maputo
۲
۲
Ferroviario de Lichinga
Finished
۱۶:۰۰
Mexico
U23 League
Atlas U23
۲
۲
Tigres UANL U23
Finished
۱۸:۳۰
Mazatlan FC U23
۳
۱
Atletico San Luis U23
Finished
۱۹:۳۰
Club America U23
۳
۱
Queretaro U23
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1
Brunswick City
۳
۲
Melbourne Victory 2
Finished
۱۴:۰۰
Werribee City
۰
۲
Western United FC NPL
Finished
۱۴:۰۰
Langwarrin SC
۴
۲
Bulleen Lions
Finished
۱۳:۰۰
Romania
Liga I
FC Farul Constanta
۰
۱
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۹:۰۰
AFC Hermannstadt
۰
۰
Universitatea Craiova
inprogress
۲۲:۰۰
Ireland
First Division
Cork City FC
۰
۰
Finn Harps FC
inprogress
۲۲:۱۵
Athlone Town FC
۱
۰
Longford Town
inprogress
۲۲:۱۵
University College Dublin FC
۰
۱
Treaty United
inprogress
۲۲:۱۵
Kerry FC
۲
۲
Bray Wanderers AFC
inprogress
۲۲:۱۵
Wexford FC
۰
۰
Cobh Ramblers
inprogress
۲۲:۱۵
World
Friendly Club Matches
Radomiak Radom
۱
۱
Motor Lublin
Finished
۱۵:۰۰
FC Viktoria Plzen
۳
۳
FC Copenhagen
Finished
۱۷:۳۰
SC Bregenz
۰
۱
FV Illertissen
Interrupted
۱۸:۳۰
SL Benfica
۱
۰
Farense
inprogress
۲۲:۳۰
Siarka Tarnobrzeg
۲
۱
Resovia Rzeszow
Finished
۱۲:۰۰
Lechia Gdansk
۱
۱
Wisla Plock
Finished
۱۴:۰۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۰
۰
Ujpest FC
inprogress
۱۸:۳۰
Stal Mielec
۵
۰
Stal Rzeszow
Finished
۱۱:۳۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۴
۰
Mladost Lucani
Finished
۱۲:۰۰
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۰
۱
Talleres de Cordoba
Finished
۱۸:۳۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۲
۲
SpVgg Greuther Furth
Finished
۱۸:۳۰
SV Stuttgarter Kickers
۴
۱
SC Freiburg II
Finished
۱۶:۳۰
GKS Jastrzebie
۱
۰
Unia Turza Slaska
Finished
۱۸:۳۰
Preston North End FC
۰
۱
Lincoln City
Finished
۱۲:۳۰
FC Eintracht Rheine
۱
۰
Sportfreunde Lotte
Finished
۲۰:۳۰
DAC Dunajska
۲
۱
Gyori ETO FC
Finished
۱۱:۳۰
Lichtenberg 47
۳
۲
Hallescher FC
Finished
۲۰:۳۰
Plymouth Argyle FC
۲
۲
Orlando Pirates
Finished
۲۰:۳۰
AFC Fylde
۳
۱
Blackpool FC
inprogress
۲۱:۳۰
ASV Siegendorf
۴
۰
USV Scheiblingkirchen
Finished
۲۰:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۴
۰
Diosgyor VTK
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Brest
۲
۰
Avranches
Finished
۱۹:۳۰
Bayern Munich II
۳
۲
SpVgg Unterhaching
Finished
۲۰:۰۰
Termalica BB Nieciecza
۱
۱
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۲:۳۰
Slask Wroclaw
۱
۱
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۸:۳۰
SK Sturm Graz II
۴
۲
SR Donaufeld
Finished
۱۹:۳۰
FC Metz
۴
۰
AS Jeunesse Esch
Finished
۱۹:۳۰
Voitsberg
۰
۰
Deutschlandsberger SC
Cancelled
۲۰:۳۰
Weston-super-Mare FC
۱
۱
Exeter City FC
inprogress
۲۲:۳۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
۲
۲
HSK Zrinjski Mostar
Finished
۱۹:۳۰
FC Schaffhausen
۱
۰
SC Bruhl St. Gallen
Finished
۲۰:۳۰
Matlock Town
۰
۱
Derby County
inprogress
۲۲:۱۵
FC Slovan Liberec
۱
۱
Puskas FC Academy
Finished
۱۲:۳۰
SV Lippstadt 08
۱
۱
VfB Oldenburg
Finished
۱۹:۳۰
St. Veit/Glan
۲
۱
SK St.Andra/Lav
Finished
۲۰:۳۰
Peterborough United
۰
۱
AFC Wimbledon
Finished
۲۰:۳۰
FC Wil 1900
۰
۰
SC Cham
Finished
۲۱:۰۰
KS Ruch Chorzow
۰
۳
Rekord Bielsko-Biala
Finished
۱۹:۰۰
ND Beltinci
۱
۴
FC CSKA 1948
Finished
۱۹:۳۰
Floridsdorfer AC
۱
۱
SK Lisen
Finished
۱۹:۳۰
Stade Caen
۰
۱
FC Nantes
Finished
۱۹:۳۰
SK St Johann
۲
۰
FC Kufstein
Finished
۲۰:۳۰
SV Allerheiligen
۴
۵
SC Sparkasse Elin Weiz
Finished
۲۰:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۰
۱
VfL Bochum
Finished
۲۰:۳۰
SAK Klagenfurt
۶
۲
ASKO Mittlern
Finished
۲۰:۳۰
FC Twente
۲
۱
FC Nordsjaelland
Finished
۱۳:۳۰
Pardubice
۰
۰
MKF Chrudim
Finished
۱۹:۳۰
VfB Admira Wacker Modling
۰
۰
FC Blau-Weiss Linz
Interrupted
۱۹:۳۰
St. Anna
۲
۰
Ilzer SV
Finished
۲۰:۳۰
SC Gleisdorf
۴
۰
ASK Mochart Koflach
Finished
۲۰:۳۰
Academica de Coimbra
۰
۰
Uniao Leiria
Finished
۱۳:۰۰
Roda JC Kerkrade
۲
۰
Lierse SK
Finished
۱۵:۳۰
FC Utrecht
۰
۰
K. Sint-Truidense
Cancelled
۱۶:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
۳
۱
Podbrezova
Finished
۱۹:۳۰
Wiener SK
۰
۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
Interrupted
۲۰:۰۰
SG Union Sandersdorf
۲
۲
Berliner AK 07
Finished
۲۰:۰۰
Furstenfeld
۴
۰
ASK Kohfidisch
Finished
۲۰:۳۰
Uhlenhorster SC Paloma
۴
۰
Inter Turkspor Kiel
Finished
۲۱:۰۰
FC Volendam
۴
۰
VV Noordwijk
inprogress
۲۱:۳۰
Ascot United
۰
۰
Winchester City
inprogress
۲۲:۱۵
Milton Keynes Dons FC
۰
۰
Barnet
inprogress
۲۲:۱۵
Preston North End FC
-
-
Lincoln FC
Cancelled
۱۲:۳۰
Marchfeld Donauauen
۱
۰
First Vienna Fernwärme FC 1894 II
Interrupted
۱۹:۳۰
Miedz Legnica
۲
۱
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۱۹:۳۰
Tatran Liptovsky Mikulas
۱
۱
Tatran Presov
Finished
۱۹:۳۰
Kickers Offenbach
۷
۰
RW Walldorf
Finished
۲۰:۳۰
Worgl SV
۰
۰
SV Hall
inprogress
۲۰:۳۰
Pajapita
۰
۱
Deportivo Marquense
inprogress
۲۱:۳۰
Taffs Well
۰
۲
Merthyr Town
inprogress
۲۲:۰۰
FK Radnicki Nis
۳
۰
Akademija Pandev
Finished
۱۰:۳۰
Silkeborg IF
۱
۴
Vendsyssel FF
Finished
۱۴:۳۰
Rodina Moscow II
۲
۲
Himik Dzerzhinsk
Finished
۱۵:۳۰
MKS Puszcza Niepolomice
۲
۱
NKP Podhale
Finished
۱۶:۳۰
FK Dinamo Moscow
۲
۱
FK Spartak Moscow
Finished
۱۸:۰۰
Go Ahead Eagles
۱
۲
Union St.-Gilloise
Finished
۱۸:۳۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
۱
۰
Bansko
Finished
۱۸:۴۵
FC Ingolstadt 04
۳
۱
VfR Mannheim
Finished
۱۹:۰۰
PFC Slavia Sofia
۴
۱
Sportist Svoge
Finished
۱۹:۳۰
OFK Petrovac
۰
۳
Pari NN
Finished
۱۹:۳۰
SV Schwechat
۰
۰
TWL Elektra
Interrupted
۲۰:۰۰
Opatija
۲
۱
Orijent 1919
Finished
۲۰:۰۰
SC Heerenveen
۱
۰
Almere City
Finished
۲۰:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Maroochydore Swans FC
۲
۲
North Lakes United
Finished
۱۴:۰۰
Gambia
FF Cup
Medina United
۱
۰
TMT FA
Finished
۲۰:۰۰
Africa
CECAFA Club Cup
Villa SC
۳
۱
Singida BS FC
Finished
۱۸:۳۰
Coastal Union
۰
۲
JKU FC
Finished
۱۳:۳۰
Hay Al Wadi
۲
۱
Dekedaha FC
Finished
۱۶:۳۰
AP Rwandaise FC
۱
۰
Al-Merreikh Juba
inprogress
۲۱:۳۰
Lithuania
II Lyga
Vilnius FK Zalgiris II
۲
۱
FK Transinvest II
Finished
۱۸:۳۰
Peru
Reserve League
Sport Boys Reserves
۲
۱
Atletico Grau Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Cienciano Reserves
۰
۱
CD Los Chankas Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Cesar Vallejo Reserves
۲
۰
Union Comercio Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women
FFSA NTC (W)
۲
۴
West Torrens Birkalla SC (W)
Finished
۱۴:۱۵
Sturt Lions (W)
۰
۱
Salisbury Inter (W)
Finished
۱۳:۳۰
Adelaide City (W)
۴
۱
Metro United (W)
Finished
۱۴:۱۵
Adelaide University (W)
۰
۱
Flinders United (W)
Finished
۱۲:۱۵
Venezuela
Copa Venezuela
Universidad Central de Venezuela
۰
۱
Deportivo La Guaira
Finished
۰۲:۳۰
Academia Puerto Cabello
۲
۴
Metropolitanos FC
Finished
۰۲:۳۰
Angostura FC
۱
۲
Monagas SC
Finished
۰۰:۳۰
Australia
South Australia State League 1
West Torrens Birkalla
۳
۲
Adelaide Blue Eagles
Finished
۱۴:۱۵
Paraguay
Copa Paraguay
Fulgencio Yegros
۰
۱
Club Atletico Tembetary
Finished
۰۲:۰۰
Brazil
Goiano 2
Anapolina
۰
۱
FC Trindade
Finished
۰۲:۳۰
Australia
Northern Territory Darwin Premier League
Darwin Hearts
۲
۱
Garuda FC
Finished
۱۲:۳۰
Hellenic Athletic Club
۲
۰
University Azzurri FC
Finished
۱۴:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Adelaide University Reserves (W)
۲
۲
Flinders United Reserves (W)
Finished
۱۴:۱۵
Adelaide City Reserves (W)
۲
۱
Metro United FC Reserves (W)
Finished
۱۲:۱۵
New Zealand
Central Premier League
North Wellington AFC
۱
۴
Island Bay United
Finished
۱۰:۴۵
Republic of Korea
K3 League
Hwaseong FC
۲
۲
Daejeon Korail
Finished
۱۳:۳۰
Chuncheon FC
۰
۳
Yangpyeong FC
Finished
۱۳:۳۰
Vietnam
Women National Championship
TP Ho Chi Minh FC (W)
۱
۱
GT Thai Nguyen (W)
Finished
۱۵:۳۰
Son La (W)
۰
۱
Ho Chi Minh City II (W)
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Victoria Premier League 2
Altona City
۲
۱
Pascoe Vale SC
Finished
۱۳:۳۰
Brunswick Juventus
۰
۰
North Sunshine Eagles
Finished
۱۴:۰۰
United States
MLS Next Pro League
Philadelphia Union II
۳
۱
Chattanooga FC
Finished
۰۱:۳۰
Houston Dynamo II
۲
۰
Austin FC II
Finished
۰۳:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Nicaragua (W)
۲
۰
Panama (W)
Finished
۰۴:۳۰
Senegal (W)
۰
۰
DR Congo (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Myanmar (W)
۱
۱
India (W)
Finished
۱۳:۰۰
Russia (W)
۰
۳
North Korea (W)
Finished
۲۰:۳۰
Vietnam
U21 Championship
Tien Giang U21
۱
۰
Can Tho U21
Finished
۱۱:۰۰
Quang Nam U21
۱
۱
Dak Lak U21
Finished
۱۰:۰۰
Tay Ninh U21
۰
۱
Dong Nai U21
Finished
۱۰:۳۰
TP Ho Chi Minh FC U21
۲
۰
Dong Thap U21
Finished
۱۳:۳۰
PVF-CAND U21
۵
۰
Song Lam Nghe An U21
Finished
۱۲:۰۰
Hoang Anh Gia Lai U21
۹
۰
Phu Yen U21
Finished
۱۱:۳۰
SHB Da Nang FC U21
۵
۱
Tay Nguyen U21
Finished
۱۲:۰۰
Australia
Queensland Premier League
Eastern Suburbs
۳
۲
Logan Lightning
Finished
۱۴:۰۰
Chile
Copa Chile
Palestino Santiago
۱
۰
Santiago Wanderers
inprogress
۲۲:۳۰
Nublense
۵
۱
Deportes Linares
Finished
۰۲:۳۰
Malaysia
Super League
Kedah
۳
۰
Kelantan United FC
Finished
۱۶:۳۰
Kuching City FC
۲
۰
Polis Di-Raja Malaysia (PDRM)
Finished
۱۵:۴۵
Finland
Ykkonen
Atlantis FC
۱
۱
EPS
Finished
۱۹:۳۰
JJK Jyvaskyla
۰
۰
VIFK Vaasa
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Sydney FC NPL
۱
۲
Blacktown City FC
Finished
۱۳:۰۰
Ireland
Premier Division
Dundalk FC
۲
۱
Drogheda United
inprogress
۲۲:۱۵
Bohemian FC Dublin
۰
۱
Sligo Rovers FC
inprogress
۲۲:۱۵
Galway United
۱
۰
Waterford FC
inprogress
۲۲:۱۵
World
Friendly Club Matches Women
Borussia Monchengladbach (W)
۱
۸
Bayer Leverkusen (W)
Finished
۱۹:۳۰
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۴
۱
GKS Katowice (W)
Finished
۱۲:۳۰
Nicaragua
Nicaragua Cup
Deportivo Ocotal
۱
۱
Managua FC
Finished
۰۴:۳۰
Iceland
3. Deild
Augnablik Kopavogur
۰
۰
Hviti Riddarinn
inprogress
۲۲:۴۵
IH Hafnarfjordur
۲
۰
Ellidi
inprogress
۲۲:۴۵
Myanmar
National League
Yadanarbon
۳
۲
Mahar United
Finished
۱۲:۳۰
Yadanarbon
۳
۲
Sagaing United FC
Finished
۱۲:۳۰
India
Calcutta Premier Division
Police AC
۰
۰
Eastern Railway FC
Finished
۱۳:۰۰
Calcutta Polica Club
۲
۱
Kalighat MS
Finished
۱۳:۰۰
Tollygunje Agragami
۱
۳
Bhawanipore FC
Finished
۱۳:۰۰
Australia
Queensland Premier League 3
Centenary Stormers
۱
۴
Brisbane Knights
Finished
۱۳:۳۰
Estonia
Meistriliiga
FC Kuressaare
۰
۰
JK Tammeka Tartu
Finished
۲۰:۰۰
Iceland
U19 League
Selfoss/Arborg U19
۲
۱
Fylkir / Ellidi U19
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Catarinense 2
CA Carlos Renaux
۳
۱
Metropolitano SC
Finished
۰۳:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
Box Hill United (W)
۱
۲
Essendon Royals (W)
Finished
۱۳:۰۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Minas Boca U20
۱
۱
Coimbra EC U20
Finished
۱۶:۳۰
Kazakhstan
1. Division
FK Kaspyi Aktau
۱
۲
FK Ekibastuz
Finished
۱۷:۳۰
FC Taraz
۱
۱
Zhetisay
Finished
۱۷:۳۰
FC Altai Oskemen
۱
۱
Kaisar Kyzylorda Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Landespokal
TSV Grünwald
۳
۲
TSV Landsberg
Finished
۲۱:۰۰
Brazil
Brasileiro U20
Santos FC U20
۱
۱
Bragantino U20
inprogress
۲۱:۳۰
Peru
Liga 1 - Clasura
Union Comercio
۱
۱
Los Chankas CYC
inprogress
۲۱:۳۰
Asociacion Deportiva Tarma
-
-
Sporting Cristal Lima
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Finland
Kakkonen Lohko B
TPV Tampere
۴
۱
EBK
Finished
۱۹:۳۰
Pallo-Iirot Rauma
۲
۱
VJS Vantaa
Finished
۱۹:۳۰
Latvia
1. Liga
SK Super Nova
۱
۰
FK Rigas Futbola Skola II
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Kolmonen
Sporting Kristina
۴
۰
Narpes Kraft II
Finished
۱۹:۰۰
Australia
Queensland Premier League U23
Eastern Suburbs U23
۱
۲
Logan Lightning U23
Finished
۱۲:۰۰
Australia
NPL New South Wales U20
Sydney FC U20
۰
۲
Blacktown City U20
Finished
۱۱:۰۰
Australia
NPL Victoria
Heidelberg United
۲
۰
Melbourne Knights
Finished
۱۳:۰۰
Dandenong City
۲
۴
Hume City
Finished
۱۳:۱۵
Australia
NPL ACT Women
Tuggeranong United (W)
۰
۲
Australian National University FC (W)
Finished
۱۳:۰۰
Norway
Eliteserien
Sarpsborg 08
۴
۱
Rosenborg BK
Finished
۲۰:۳۰
Lithuania
A Lyga
Banga Gargzdai
۲
۴
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Cearense U20
Crato EC CE U20
۱
۲
Icasa CE U20
inprogress
۲۱:۳۰
Horizonte FC U20
۳
۰
Pacatuba EC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Cearense U20
۰
۰
Santa Cruz CE U20
inprogress
۲۲:۰۰
Argentina
Regional League
CA Chaco For Ever Reserves
۰
۰
Nacional JM Paz
inprogress
۲۲:۰۰
Atletico Marquesado
۰
۰
San Martin de San Juan Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Iceland
1. Deild
IR Reykjavik
۰
۰
UMF Grindavik
inprogress
۲۲:۴۵
Latvia
Latvia Cup
Leevon PPK
۲
۱
SC Grobinas
Finished
۲۰:۰۰
Paraguay
Tercera Division
Deportivo Capiata
۳
۰
12 de Octubre de San Domingo
inprogress
۲۲:۰۰
Presidente Hayes
۰
۱
River Plate Asuncion
inprogress
۲۲:۳۰
General Diaz
۰
۰
12 de Octubre
inprogress
۲۲:۰۰
Paraguay
Division Intermedia
Pastoreo FC
۰
۰
Resistencia SC
inprogress
۲۲:۰۰
Australia
NPL Queensland Women
Moreton City Excelsior (W)
۲
۲
Virginia United SC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Logan Lightning (W)
۱
۲
Capalaba (W)
Finished
۱۴:۰۰
Argentina
Primera A Women
Newell's Old Boys (W)
۴
۱
Excursionistas (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Real Santa Cruz
-
-
Royal Pari
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
United States
USL League Two
Flatirons Rush SC
۴
۱
Utah Avalanche
Finished
۰۴:۳۰
Ventura County Fusion
۳
۰
Redlands FC
Finished
۰۵:۳۰
Arizona Arsenal SC
۰
۱
AMSG FC
Finished
۰۵:۳۰
Ethiopia
Premier League Women
Mechal FC (W)
۲
۰
Addis Ababa Ketema (W)
Finished
۱۰:۳۰
Hambericho Durame (W)
۰
۰
Sidama Bunna (W)
Finished
۱۴:۳۰
Bole Sub City (W)
۱
۰
Arba Minch (W)
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Tasmania Championship
Olympia FC Warriors
۴
۱
Hobart City Beachside FC
Finished
۱۳:۴۵
Clarence Zebras Reserves
۱
۵
Tasmania University SC
Finished
۱۳:۴۵
Russia
Youth Championship
Strogino U19
۱
۲
Spartak Moscow U19
Finished
۱۵:۳۰
Akademiya Konoplev U19
۲
۰
Baltika Kaliningrad U19
Finished
۱۵:۳۰
Krylia Sovetov U19
۱
۲
Sochi U19
Finished
۱۵:۳۰
CSKA Moscow U19
۷
۲
Fakel Voronezh U19
Finished
۱۵:۳۰
Chertanovo U19
۲
۰
Ural U19
Finished
۱۷:۰۰
FK Orenburg U19
۲
۲
FC Nizhny Novgorod U19
Finished
۱۷:۳۰
Krasnodar U19
۳
۰
FK Master-Saturn U19
Finished
۱۷:۳۰
Lokomotiv Moscow U19
۲
۱
Rubin Kazan U19
Finished
۱۷:۳۰
Akhmat Grozny U19
۱
۲
Dinamo Moscow U19
Finished
۱۷:۳۰
Rostov U19
۱
۱
Zenit U19
Finished
۱۹:۳۰
Belarus
Cup
FC Belshina Bobruisk
۳
۱
FC Minsk
Finished
۱۹:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید